Apartamenty Zweika

Osiedle Zweika to 2 budynki oferujące 96 lokali mieszkalnych, o wielkościach od 1 do 5 pokoi, a także 940m2 tarasów oraz 167 miejsc postojowych. Budynki są dostosowane do aut elektrycznych.

Inwestor

BUILDMAN / BUILDHAUS

Rok budowy

2023

Udogodnienia

Ogrzewanie miejskie podłogowe

Winda

Status zaawansowania

Zakończona

Lokalizacja

Osiedle jest położone w centrum aglomeracji śląskiej. Od centrum Katowic i śródmieścia Gliwic, dzięki bliskości Drogowej Trasy Średnicowej, dzieli je zaledwie kilka minut. To idealna lokalizacja dla Ciebie i Twojej rodziny.

Miej wszystko w zasięgu ręki

Oprócz terenów zielonych, inwestycja znajduje się w otoczeniu rozległej infrastruktury handlowo-usługowej. Oprócz supermarketów i mniejszych sklepów spożywczych znajdują się tu również apteka, szpital miejski i restauracje typu fast food. Mieszkańcy mogą również korzystać z oferty edukacyjnej – przedszkola oraz położonego nieopodal Uniwersytetu Śląskiego.

Oszczędzaj czas dzięki dobrze skomunikowanej lokalizacji

Zamieszkanie w samym sercu Śląska pozwoli Ci oszczędzać czas każdego dnia. Przyszli mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej, a od przystanku autobusowego dzieli mieszkańców 1 minuta. Najbliższy port komunikacyjny – Chorzów Miasto –  znajduje się ok. 1 km od inwestycji, zaledwie 8 minut potrwa podróż do Katowic, a około 30 minut od osiedla znajduje się port lotniczy Katowice-Pyrzowice.

Spędzaj czas aktywnie i relaksuj się na łonie natury

Inwestycja powstała w jednej z najbardziej zielonych części Chorzowa – przy ulicy Nomiarki. Okolica pełna zielonych skwerów i ogródków działkowych sprzyja spacerom i przejażdżkom rowerowym. Dodatkowym atutem Osiedla Zewika jest bliskość parków i terenów rekreacyjnych. Mieszkańcy mogą korzystać z Parku Skałka, stadionu miejscego, boiska sportowego czy wybiegu dla psów – wszystkie te miejsca znajdują się w odległości około 1km od inwestycji.

Oferta

WordPress Tables Plugin

Kontakt

Umów się na prezetację mieszkania

Antoni Bruliński

Dział Sprzedaży

Telefon:

+48 531 363 364

E-mail:

a.brulinski@buildman.pl